Laboratorní digestoř skříňová LK 1901/ 2100 - dvouplášťová

Toto zboží najdete v kategorii Digestoře skříňové LK1901

Popis:
Vnější rozm. š x hl x v
2100 x 900 x 2300 mm

Vnitřní rozm. š x hl x v
1808 x 740 x 980

Standardní vybavení digestoře :

- 1x osvětlení pracovního prostoru digestoře
- 1x vypínač ventilátoru
- 1x vypínač osvětlení
- 2x spodní skřínka dvojdvířková s policí
- 1x odsávání pracovního prostoru shora
- 1x odsávání pracovního prostoru zdola
- 1x vertikálně posuvné bezpečnostní sklo
- 1x zakončení odsávání s přírubou pro napojení na vzduchotechniku
1x pracovní plocha dle výběru

Korpus digestoře je zhotoven dvouplášťově pro umístění dálkového ovládání jednotlivých médiových kohoutů, elektrických zásuvek 230V popř. 380, do bočních kapes a pro zhotovení odsávacích míst z boku digestoře. Digestoř je vyrobena z laminovaných dřevotřískových desek.
Ve vnitřním pracovním prostoru, do kterého je přístup po zvednutí předního bezpečnostního skla, jsou umístěny kohouty medií a ventilační průduchy vzduchotechniky. V pracovním prostoru, na zadní stěně jsou vyvedeny kohouty pro vodu, plyn, stlačený vzduch, dusík, kyslík nebo jiné technické plyny.
Na přední straně digestoře jsou umístěny elektrické zásuvky 230V popř. 380V. Počet a jejich umístění je variabilní, stejně jako umístění kohoutů pro medií v pracovním prostoru. Osvětlení je řešeno protiprašným zářivkovým svítidlem se dvěma zářivkami.

Dokonalé odsávání pracovního prostoru, a tudíž ochrana obsluhy před škodlivými výpary, je zaručeno kvalitním ventilátorem který se umisťuje mimo prostor digestoře. Druh a výkon ventilátoru se odvíjí od velikosti pracovního prostoru a od předpokládaného množství a koncentrace odsávaných chemických sloučenin a plynů v digestoři. Ventilátor není součástí digestoře.
Dle velikosti digestoře a počtu použitých medií je odsávání provedeno ze tří až dvanácti míst, která jsou umístěna v pracovním prostoru digestoře. Odsávací místa jsou rozložena rovnoměrně, tak aby bylo dosaženo co nejvyššího efektu odsávání a aby byl co nejvíce využit výkon ventilátoru. Odsávací otvory jsou zakončeny plastovými ventilačními mřížkami. Tato místa jsou umístěna na zadní (boční) ploše jen několik centimetrů nad pracovní plochou, kde jsou odsávány těžké páry a dále pak ve vrchní části pracovního prostoru pro odsávání par lehkých.

Laboratorní kohouty na vodu a jiná media včetně technických plynů jsou povrchově upraveny pro chemicky náročné agresivní prostředí. Pro větší komfort a bezpečnost práce při ovládání kohoutů jsou digestoře standardně osazeny laboratorními kohouty s dálkovým ovládáním, kdy vývod kohoutu zůstává na zadní stěně v pracovním prostoru, ale samotné ovládání je umístěno na předním panelu digestoře.

Spodní část digestoře je koncipována pro využití jako příruční ukládací prostor pro menší množství chemikálií (odsávaná varianta), může být však použita pro odkládání laboratorního náčiní či jiného příslušenství. Spodní skřínka je dvířková s policí, otvírání je zajištěno dvoukřídlými dvířky. V případě zájmu zákazníka zhotovíme odsávání spodní skřínky. Spodní skřínka nenahrazuje bezpečnostní skříň. Spodní skřínky se však běžně nahrazují bezpečnostní skříní pro bezpečné uložení nebezpečných a zdraví škodlivých látek.

V případě požadavku zákazníka na výstupní čistotu odsávaného vzduchu z pracovního prostoru digestoře Vám do digestoře zabudujeme filtrační kazety pro zachycení všech zdraví škodlivých a nebezpečných látek. Ceny jednotlivých filtračních kazet Vám zašleme dle konkrétního požadavku; uvádějte druh, množství, koncentraci používaných látek a frekvenci pracovní činnosti.

Digestoře LK 1901 je možno vybavit např. keramickou, nerezovou nebo smaltovanou výlevkou, modulem pro umístění přesných vah či jakoukoliv jinou speciální pomůckou, která Vám usnadní a zpříjemní práci v laboratorní digestoři.

Pracovní prostor (boční a zadní plocha popř. strop) laboratorní digestoře je vystaven výraznému působení chemických látek, které jsou obsaženy v odsávaném vzduchu. Z tohoto důvodu je vhodné i vnitřní stěny digestoře chránit materiály, které jsou odolné na konkrétní chemické látky s kterými se bude v digestoři pracovat či manipulovat.

Pracovní plochy
Bezespárové – (PF)postforming (4050), velkoplošná keramická dlažba (1200 x 1200), umělý kámen, polypropylen (PP), nerez, Max Resistance, celokeramické desky

Spárové – keramická dlažba

Rádi Vám poskytneme testovací vzorky materiálů pro otestování jejich odolnosti ve Vašem provozu.

Uvedená cena digestoře již zahrnuje montáž a kompletní uvedení do provozu včetně napojení na stávající vzduchotechniku nebo ventilátor.
Kod Popis Cena Kč
(bez DPH)
Počet
900008 Laboratorní digestoř skříňová LK 1901/ 2100 - dvouplášťová - vč. montáže 0 Kč ks
900008P pracovní plocha keramická dlažba 0 Kč ks
900411 pracovní plocha umělý kámen 0 Kč ks
900408 pracovní plocha PF- postforming 0 Kč ks
900409 pracovní plocha polypropylen 0 Kč ks
900413 pracovní plocha nerez – s prolisem 0 Kč ks
901053 pracovní plocha Max Resistance 0 Kč ks
900410 pracovní plocha celokeramická deska 0 Kč ks
900415 vyložení pracovního prostoru - polypropylen 0 Kč ks
900414 vyložení pracovního prostoru - keramická dlažba 0 Kč ks
900417 vyložení pracovního prostoru - umělý kámen 0 Kč ks
901054 vyložení pracovního prostoru - velkoplošná keramická dlažba 0 Kč ks
901055 vyložení pracovního prostoru - Max Resistance 0 Kč ks
900419 vyložení pracovního prostoru - nerez 0 Kč ks
objednací číslo

název

zboží ve slevě

23.12.2019         14:12:46
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a přejeme Vám příjemné prožití svátků vánočních, mnoho pracovních i osobních úspěchů a šťastný nový rok 2020. Těšíme se na Vás opět 3.1.2020!
 
16.12.2019         15:00:00
Vážení zákazníci, poslední zboží budeme odesílat ve středu 18.12.2019 - dopravci PPL nebo DPD. Osobní odběr v Byšicích bude možný do pátku 20.12.2019 do 15.00 hodin. Pro včasné doručení prosím volte způsob platby DOBÍRKOU, abychom se nezdržovali čekáním na platbu. Při osobním odběru je platba vždy v hotovosti, nelze platit kartou. Děkujeme za pochopení a přejeme pokud možno klidný předvánoční čas. Vaše obchodní oddělení.
 
15.11.2019         00:00:00
Vážení zákazníci, děkujeme že jste si vybrali právě náš eshop. Objednáváte-li zboží jako vánoční dárek, prosíme upozorněte nás na to - v poznámce napište VÁNOCE, abychom mohli zajistit včasné dodání. Děkujeme, vaše obchodní oddělení.
 
Další novinky
odkazy


nic
Digestoře | Nábytek | nerezový | kovový | Laboratorní pece | Sušárny | Bezpečnostní skříně | Bezpečnostní sprchy | Váhy | pH metry | Konduktometry | Laboratorní sklo | Plasty | Keramika
Obchodní podmínky | LABOR - KOMPLET s.r.o. >>> VAŠE KOMPLETNÍ LABORATOŘ | IQis shop | (c) I&Q Computers.cz 2005
nic